Eskulap Centrum

Eskulap Centrum

O nás

Cítíte se unavení, nelíbí se vám vzhled vaší pokožky, anebo si jen chcete odpočinout?

Proto je tu pro vás naše společnost ESKULAP, která je zde již od roku 2008.

Náš cíl je poskytovat kosmetické procedury a wellness produkty, které mají příznivý vliv především na krásu a zdraví člověka.

Majitelkou naší společnosti je kosmetoložka paní doktorka Zvada Irina

  • Vystudovala lékařskou akademii v Rusku
  • Na profesionální úrovni se kosmetologii věnuje již 20 let
  • I přesto, že má mnohaleté zkušenosti, a ví o svém oboru prakticky vše, stále si rozšiřuje obzory
  • Pravidelně se zúčastňuje lékařských kongresů např. v Praze, Monaku či Florencii
  • Má 30 let lékařské praxe

 

Vybrat si u nás můžete z celé škály produktů a ošetření. Pracujeme s luxusní francouzskou přírodní kosmetikou RENOPHASE a NeoStrata.

Jsme tu proto, abyste se cítili krásně a sami sobě se líbili.

Nabízíme vám kosmetické ošetření:

  • Základní ošetření pleti (masáž obličeje, lymfodrenáž, ozonizér, maska, laser broušení)
  • Peelingy (korálový, chemický na akné, tváře aj.)
  • Zábaly (čokoládové, bahenní, skořicové aj.)
  • Masáže (medové, čokoládové, proti celulitidě, lymfatické, baňkové)
  • Lifting

Je pro nás prioritou, aby od nás odcházel každý zákazník spokojený a rád se k nám vracel. Proto volíme pro každého klienta individuální balíček s ohledem na jeho zdravotní stav a rysy.

lecba-akne5

Pokud máte nějaké otázky nebo se jen rozhodujete, jakou proceduru navštívit, a která je pro vás ta pravá, nabízíme Vám bezplatnou konzultaci.

Populární ošetření

Hodnocení klientů

Přihlaste se na konzultaci

Přijďte se uvolnit a zrelaxovat do našeho salónu. Vyberte si z naši široké nabídky služeb. Vítány jsou nejen ženy, ale také muži. Těšíme se na vaši návštěvu.

První konzultaci nabízím zdarma, protože chci, aby měl každý z Vás možnost získat informace od odborníka o stavu Vaší pleti a jejích individuálních vlastnostech.

Pro mě, jakožto doktorku, je velmi důležitá prevence, protože čím dříve odhalíme případný problém a začneme ho řešit, tím levněji a rychleji ho odstraníme.

Irina Zvada

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Jaké používáme značky kosmetiky

Christina

Kosmetická značka původem z Izraele nabízí efektivní řešení různých kožních projevů přes mastnou či citlivou pokožku až po vyhlazení vrásek. Na vývoji produktových řad se podílejí vědci i odborníci estetické medicíny a složení uzpůsobují nejnovějším technologickým pokrokům k dosažení vysoké účinnosti. 

Jalupro

Švýcarská řada profesionálních injekčních přípravků na zlepšení textury pokožky a minimalizaci projevů stárnutí kůže. Jedná se o injekční roztok s obsahem aminokyselin používaný při různých ošetřeních typu peeling, laserová terapie či dermabraze. Též se uplatňuje při přípravě, zvýšení účinnosti a prodloužení výsledků estetických zákroků.

Hyalual

Profesionální kosmetika ze Švýcarska navržená k řešení kožních problémů a projevů stárnutí kůže. Složení produktů bylo vyvinuto tak, aby byly použitelné pro každý typ pokožky. Výsledkem vědeckým výzkumů je vysoce kvalitní kosmetika přispívající ke zlepšení kvality pokožky.

Revanesse

Kosmetické výplně Revanesse pocházejí od kanadské společnosti Prollenium a jsou prostředkem injekční kosmetologie. Fillery slouží k vyplňování kožních defektů a prohlubní v oblasti kolem očí, úst a kořene nosu. Základem jsou gely s obsahem kyseliny hyauluronové. Fillery od Revanesse mají ideální vlastnosti k dosažení potřebné poddajnosti a měkkosti v oblasti aplikace. 

Sothys

Profesionální francouzská kosmetika nabízející péči o tělo a každý typ pokožky. Exkluzivní složení je výsledkem kosmetických pokroků v oblastech biotechnologie, aromaterapie a dalších. Manuální technika uplatňovaná při procedurách spolu s aktivními látkami, které jsou obsahem produktů, zaručují vysoké účinky kosmetiky.

GUAM

Italská značka kosmetiky specializující se na odstranění celulitidy a zpomalení procesů stárnutí kůže. Unikátní formule je dána kombinací přírodních složek, které mají blahodárný vliv na pokožku. Efekt je viditelný již po prvním použití, kdy je pokožka výrazně pevnější.