Eskulap Centrum

Eskulap Centrum

Léčba akné

Cena: 1 500Kč

Trvání: 1,5 hodiny

Obnovení: 1 – 2 dny

Při léčbě akné je důležitý komplexní přístup. Co vše pro naše klienty zajišťujeme:

  • Nastavení vhodné domácí péče
  • Prohlídka
  • Úprava jídelníčku
  • Plán nutných zákroků

Akné není konečný verdikt. Začněte s léčbou ještě dnes a zítra už bude tento problém pouhou vzpomínkou

Objednejte se na nezávaznou konzultaci!

Účinné zákroky při léčbě akné

Čištění pokožky

V našem kosmetickém salonu provádíme čištění mechanické a ultrazvukem. Tyto zákroky lze vzájemně kombinovat. K čištění pokožky přistupujeme pouze v případě, kdy nedochází ke zhoršení stavu akné.

Mezoterapie

Používá se nejen při léčbě akné, ale také po jeho odstranění, kdy na pokožce zůstaly nevzhledné jizvičky. V závislosti na příčině vzniku akné a konkrétním problému doktor umíchá speciální koktejl a pomocí injekcí ho vpravuje do pokožky. K léčbě akné používáme speciální mezokoktejly, které obsahují množství vitamínů a mají antibakteriální i protizánětlivý účinek. Jedná se o etapu, jejímž cílem je nejen pokožku důkladně vyčistit, ale rovněž ji připravit na nanesení dalších přípravků.

Fototerapie

Jedná se o zákrok, ke kterému přistupujeme v případě, kdy je naším cílem sanace a odstranění zánětlivých ložisek. Fototerapie se dostává do hloubky a tím pozitivně působí na oblasti těla, kde má člověk zánět. Pomocí světelné terapie je zničen zdroj bakterií, který způsobuje vznik akné. Příkladem takové bakterie je propionibacterium acne. K tomuto zákroku přistupujeme také v případě léčby nedokonalostí pleti po akné.

Chemický peeling

Chemický peeling používáme při léčbě akné zejména pro jeho antibakteriální a protizánětlivé účinky. Odstraňuje odumřelé buňky na povrchu pokožky a rovněž eliminuje nedokonalosti pleti po vyléčení akné. Je taktéž vhodný na vyhlazení jizev a zmírnění pigmentových skvrn. Konkrétní složení je vždy stanoveno lékařem, jelikož existuje více druhů, které se liší svou hloubkou.

Mikroneedling

Používáme k odstranění nedokonalostí pleti po vyléčení akné. Mikrojehličkování stimuluje produkci kolagenu, což vede k vyhlazení jizev.

Tekutý dusík

V našem estetickém studiu přistupujeme k tomuto zákroku při léčbě akné z důvodů, že zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Proniká do hlubších vrstev pokožky a má prokazatelné desinfekční účinky. Přispívá ke zvýšené produkty kolagenu.

Ceník

Péče o problematickou pleť Comodexčištění, brushing, lymfodrenáž, lehký enzymatický peeling, fototerapie, maska1500
Očišťující komplex na obličej a dekoltultrazvuk, ruční čištění, brushing, lymfodrenáž, tekutý dusík, ozonizér darsonval, maska1500
Očišťující komplex pomocí chemického peelingu1500
Fotoomlazenífotorejuvenace1500
Mezoterapieobličej, krk, dekolt1500
Microneedling2800

Hodnocení klientů

Přihlaste se na konzultaci

Objednejte se na nezávaznou konzultaci a udělejte první krok v boji za krásu a zdraví.

První konzultaci nabízím zdarma, protože chci, aby měl každý z Vás možnost získat informace od odborníka o stavu Vaší pleti a jejích individuálních vlastnostech.

Pro mě, jakožto doktorku, je velmi důležitá prevence, protože čím dříve odhalíme případný problém a začneme ho řešit, tím levněji a rychleji ho odstraníme.

Irina Zvada

Naši partneři

  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner