Eskulap Centrum

Eskulap Centrum

Léčba akné

Cena: 1 500Kč

Trvání: 1,5 hodiny

Obnovení: 1 – 2 dny

Při léčbě akné je důležitý komplexní přístup. Co vše pro naše klienty zajišťujeme:

  • Nastavení vhodné domácí péče
  • Prohlídka
  • Úprava jídelníčku
  • Plán nutných zákroků

Akné není konečný verdikt. Začněte s léčbou ještě dnes a zítra už bude tento problém pouhou vzpomínkou

Objednejte se na nezávaznou konzultaci!

Účinné zákroky při léčbě akné

Čištění pokožky

V našem kosmetickém salonu provádíme čištění mechanické a ultrazvukem. Tyto zákroky lze vzájemně kombinovat. K čištění pokožky přistupujeme pouze v případě, kdy nedochází ke zhoršení stavu akné.

Mezoterapie

Používá se nejen při léčbě akné, ale také po jeho odstranění, kdy na pokožce zůstaly nevzhledné jizvičky. V závislosti na příčině vzniku akné a konkrétním problému doktor umíchá speciální koktejl a pomocí injekcí ho vpravuje do pokožky. K léčbě akné používáme speciální mezokoktejly, které obsahují množství vitamínů a mají antibakteriální i protizánětlivý účinek. Jedná se o etapu, jejímž cílem je nejen pokožku důkladně vyčistit, ale rovněž ji připravit na nanesení dalších přípravků.

Fototerapie

Jedná se o zákrok, ke kterému přistupujeme v případě, kdy je naším cílem sanace a odstranění zánětlivých ložisek. Fototerapie se dostává do hloubky a tím pozitivně působí na oblasti těla, kde má člověk zánět. Pomocí světelné terapie je zničen zdroj bakterií, který způsobuje vznik akné. Příkladem takové bakterie je propionibacterium acne. K tomuto zákroku přistupujeme také v případě léčby nedokonalostí pleti po akné.

Chemický peeling

Chemický peeling používáme při léčbě akné zejména pro jeho antibakteriální a protizánětlivé účinky. Odstraňuje odumřelé buňky na povrchu pokožky a rovněž eliminuje nedokonalosti pleti po vyléčení akné. Je taktéž vhodný na vyhlazení jizev a zmírnění pigmentových skvrn. Konkrétní složení je vždy stanoveno lékařem, jelikož existuje více druhů, které se liší svou hloubkou.

Mikroneedling

Používáme k odstranění nedokonalostí pleti po vyléčení akné. Mikrojehličkování stimuluje produkci kolagenu, což vede k vyhlazení jizev.

Tekutý dusík

V našem estetickém studiu přistupujeme k tomuto zákroku při léčbě akné z důvodů, že zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Proniká do hlubších vrstev pokožky a má prokazatelné desinfekční účinky. Přispívá ke zvýšené produkty kolagenu.

Ceník

Péče o problematickou pleť Comodexčištění, brushing, lymfodrenáž, lehký enzymatický peeling, fototerapie, maska1500
Očišťující komplex na obličej a dekoltultrazvuk, ruční čištění, brushing, lymfodrenáž, tekutý dusík, ozonizér darsonval, maska1500
Očišťující komplex pomocí chemického peelingu1500
Fotoomlazenífotorejuvenace1500
Mezoterapieobličej, krk, dekolt1500
Microneedling2800

Hodnocení klientů

Přihlaste se na konzultaci

Objednejte se na nezávaznou konzultaci a udělejte první krok v boji za krásu a zdraví. Léčbou akné se zabývá mnohá klinika estetické medicíny v Praze - včetně té naší.

První konzultaci nabízím zdarma, protože chci, aby měl každý z Vás možnost získat informace od odborníka o stavu Vaší pleti a jejích individuálních vlastnostech.

Pro mě, jakožto doktorku, je velmi důležitá prevence, protože čím dříve odhalíme případný problém a začneme ho řešit, tím levněji a rychleji ho odstraníme.

Irina Zvada

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Naši partneři

  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner